Ambitne krówki

Za marką WowCow stoi niewielki, ale świetnie zgrany i mocno zmotywowany zespół. Co trzy Krówki to nie jedna! Nasze umiejętności uzupełniają się wzajemnie, a łączy nas przede wszystkim ambicja.

Nasza historia

Na początku była krowa. A dokładniej – nasza Kreatywna Krówka, Klaudia. Od dawna pasjonowała się pielęgnacją i makijażem, bo według niej biało-czarne łaty to nuda!

Chciała dzielić się swoją wiedzą i entuzjazmem ze wszystkimi dookoła, ale nie była pewna, jak to zrobić. Pewnego dnia, podczas spaceru po soczyście zielonej łące, Kreatywna Krówka Klaudia spotkała na swojej drodze Byka Organizatora, czyli Kacpra. Od razu spodobało jej się, jak sprawnie komenderował stadem. Jego zdolności organizacyjne były właśnie tym, czego potrzebowała!

W 2019 roku razem stworzyli firmę WowCow. Szybko zauważyli jednak, że potrzebują kogoś jeszcze. Przeszukali więc całe pastwisko i trafili na Natalię, która została Marketingową Krówką. Zajęła się promowaniem marki WowCow wśród innych zwierząt.

Od tamtej pory tworzą trójkrowy zespół, który idealnie się uzupełnia. Razem kładą szczególny nacisk na jakość swoich produktów. Kombinują jak krowa pod górę, by były one praktyczne, wygodne i po prostu ładne! By ułatwiały życie, ale także cieszyły oko.

Jednocześnie nie zapominają o swoim stadzie – na pierwszym miejscu zawsze stawiają klientów i ich potrzeby.

Nasze wartości

Ambicja

Stawiamy na ciągły rozwój, bo pastwisko musi się powiększać. Mamy odwagę sięgać po nowe tereny, nowe metody produkcji i przede wszystkim – nowe umiejętności.

Inspiracja

Inspiruje nas codzienność i zwyczajne potrzeby każdego, bez względu na to, czy jest wiewiórką, krówką czy człowiekiem. Tworzymy produkty, których używa się z przyjemnością. Wszystko sprawdzamy na sobie!

Fantazja

Jesteśmy profesjonalistami, ale wiemy, że w życiu liczy się też fun! Dlatego nasze produkty są oryginalne i urocze, a przede wszystkim – różowe. Doskonale wyglądają zarówno w łazience, jak i na zdjęciach.

Racjonalność

Dbamy o to, by nasza firma była przyjazna dla środowiska – sami mieszkamy przecież na łące! Mówimy stanowcze „nie” jednorazowym produktom higienicznym i oferujemy bardziej ekologiczną alternatywę. Szyjemy w Polsce, ograniczając tym samym niepotrzebny transport i redukując nasz ślad węglowy.